Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+2عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3517870
انتشار: 1 ماه پیش

خرید آپارتمان 265 متر 4خواب مستر 25 متر تراس ویو شمال جنوب

قیمت کل(تومان)160 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)603.77 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1401
265 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:4
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
باشگاه آشپزخانه مبله نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی سیستم خانه هوشمند دوربین مداربسته سینمای خانگی جکوزی ورودی اختصاصی سالن اجتماعات فضای بازی کودکان باغ بام (روف گاردن) استخر مبله درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پاسیو سونا آنتن مرکزی شوتینگ زباله اینترنت مرکزی سیستم اعلام حریق درب ریموت لابی بالکن و تراس
📍 لوکیشن : نیاوران

1️⃣سند: شخصی تک برگ
2️⃣سن : 1401
3️⃣متراژ واحد : 265 متر
4️⃣ تعداد اتاق : ۴ خوابه مستر
5️⃣چشم انداز : ویو شمال جنوب
6️⃣تراس : 25 متر
7️⃣پارکینگ : 3 عدد باکس
8️⃣ارتفاع سقف: ۳/۷۵ متر
9️⃣مشاعات: امکانات رفاهی هتلینگ
✅️لابی لوکس به ارتفاع ۶ متر
✅️سالن اجتماعات و کنفرانس
✅️ سینما و کافی شاپ
✅️سالن بیلیارد + سالن جیم
✅️مجموعه آبی استخر+سونا جکوزی و اسپا
✅️روف گاردن با آلاچیق و آبنما

🔸️مشاور شما رضایی
🔸️تماس: صفر نهصد دوازه دویست چهل و چهار چهل و دو نود و پنج

خرید آپارتمان 265 متر 4خواب مستر 25 متر تراس ویو شمال جنوب

قیمت:160میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه