4. منطقه 1
  5. ازگل
کد آگهی: 3517798
انتشار: 19 ساعت پیش

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در ازگل

قیمت کل(تومان)64.60 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)380 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - ازگل
ساخت 1398
170 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:11 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:3 واحد
جهت واحد:غربی, شمالی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن پاسیو درب ریموت آنتن مرکزی دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس پارکینگ سرپوشیده سونا کپسول آتش‌نشانی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
ملک واقع در ازگل، گلشن میباشد.

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در ازگل

قیمت:64.60میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد