Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+3عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. ولنجک
کد آگهی: 3517691
انتشار: 1 روز پیش

ولنجک ساسان/فروش آپارتمان ۲۹۰متر تکواحدی سه خواب مستر

قیمت کل(تومان)205 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)706.90 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - ولنجک
ساخت 1403
290 متر
3 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
پارکینگ سرپوشیده
ولنجک ساسان
آپارتمان تکواحدی 290 متری
مدرن
سه خواب مستر
سه پارکینگ سندی
دو تراس 10 متری
-

ولنجک ساسان/فروش آپارتمان ۲۹۰متر تکواحدی سه خواب مستر

قیمت:205میلیارد

آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه