2. خرید
  3. محمودآباد
  4. جاده دریا
کد آگهی: 3517642
انتشار: 1 ماه پیش

فروش واحد در برج مسكوني

قیمت کل(تومان)11 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)83.33 میلیون
نوع سند: تک برگ
محمودآباد - جاده دریا
ساخت 1402
132 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:19 طبقه
جنس کف:سرامیک
پارکینگ سرپوشیده درب ریموت کپسول آتش‌نشانی سیستم اعلام حریق دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته بالکن و تراس لابی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
برج مسکونی ۱۹ طبقه،۱۳۲متر ، ۲ خواب،خوش نقشه و دلباز، کلید نخورده، سند تک برگ ، طبقه چهارم (اول مسکونی) ، دارای مشاعات رستوران و کافه (درحال ساخت) پیاده تا دریا ۳ دقیقه، دارای نگهبانی ۲۴ ساعت، ، گرمایش پکیج، ۱۰ لاین آسانسور مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

فروش واحد در برج مسكوني

قیمت:11میلیارد

مالک
Background pattern
مالک