4. منطقه 1
  5. دارآباد
کد آگهی: 3517612
انتشار: 1 ماه پیش

فروش آپارتمان/برج 1 خوابه در دارآباد

قیمت کل(تومان)11 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)169.23 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - دارآباد
ساخت 1395
65 متر
1 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:3 واحد
سند تک برگ شخصی
جهت اطلاع از فایل های سرمایه گذاری لطفا تماس بگیرید

فروش آپارتمان/برج 1 خوابه در دارآباد

قیمت:11میلیارد

آژانسدپارتمان نوین مسکن
Background pattern
آژانسدپارتمان نوین مسکن