2. خرید
  3. پاکدشت
  4. پاکدشت
کد آگهی: 3517605
انتشار: 1 ماه پیش

مسکن مهر امام رضا ۶۸ متر تک خواب واحد تمیز

قیمت کل(تومان)1.40 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)20.59 میلیون
نوع سند: قولنامه ای
پاکدشت - پاکدشت
ساخت 1393
68 متر
1 اتاق
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
طبقه 3
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:آبگرم کن
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی
تعداد واحد در طبقه:6 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:بخاری
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه مبله
کابینت فلزی ساده واحد تمیزه ولی رنگ امیزی لازمه کولر ابی و گرمایش بخاری همکف

نیاز به نقاشی و جزئیات لازم بنا بر سلیقه خودتون
قیمت مقطوع 1400

چون همکف هست پله و اسانسور نداره رفت و امد راحت تره کمی گرون تر از طبقات بالایی هست

مسکن مهر امام رضا ۶۸ متر تک خواب واحد تمیز

قیمت:1.40میلیارد

مالک
Background pattern
مالک