Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. دربند
کد آگهی: 3516698
انتشار: 4 هفته پیش

فروش آپارتمان/برج 2 خوابه در دربند(برند)

قیمت کل(تومان)54.25 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)350 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - دربند
ساخت 1404
155 متر
2 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:17 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:5 واحد
جهت واحد:جنوبی, شمالی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
شوتینگ زباله درب ریموت آنتن مرکزی دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس اینترنت مرکزی پارکینگ سرپوشیده سونا کپسول آتش‌نشانی سینمای خانگی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
مشاعات کاملاً هتلینگ در سطح هتل 5ستاره
✨ سیستم‌های امنیتی و نظارتی پیشرفته

فروش آپارتمان/برج 2 خوابه در دربند(برند)

قیمت:54.25میلیارد

آژانساملاک الوند
Background pattern
آژانساملاک الوند