Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+12عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3516648
انتشار: 1 هفته پیش

مرجان 450 متری 45 متر تراسگاردن ویو 360 تهران کوهستان

قیمت کل(تومان)340 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)755.56 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1403
450 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 12
تعداد کل طبقات:12 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله استخر جکوزی باشگاه سینمای خانگی سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان درب ضد سرقت شوتینگ زباله پاسیو آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی سونا کپسول آتش‌نشانی آشپزخانه مبله سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق نگهبانی ۲۴ ساعته لابی باغ بام (روف گاردن) اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی

نیاوران مرجان
پنت هاوس 450 متری نوساز
4خواب رویال مستر سوئیت مجزا
مطبخ+کلازت روم + میدروم مستقل
45 متر تراس با ویو تهران در ارتفاعات
6پارکینگ باکس سند دار
ارتفاع سقف 4/20 اروپایی

✅ لابی دوبلکس به مساحت ۲,۰۰۰ مترمربع و ارتفاع ۸ متر با دو کانتر
✅ حیاط مرکزی ۳,۰۰۰ مترمربعی با آبنما، آتشکده، برکه و باربیکیو
✅ پیست پیاده‌روی و لنداسکیپ هلندی
✅سالن اجتماعات ۴۰۰ نفره و سالن پارتی ۱۰۰ نفره
✅ استخر، سونا، جکوزی، استخر کودک و حمام ترکی
✅استخر و سونای مراکشی VIP و اتاق ماساژ انفرادی و کاپل
✅اتاق نمک و سنگ درمانی
✅ سالن بدنسازی، پیلاتس و یوگا
✅سالن بیلیارد و سینمای ۱۲ نفره + روفگاردن
✅کتابخانه، مهدکودک و کافی‌شاپ اختصاصی
✅ کارواش اتوماتیک و پارکینگ میهمان با سیستم وله
✅اتاق مانیتورینگ، لانژ جلسات، اتاق گیاه‌پزشکی و سوئیت خدمه

🔸️مشاور شما رضایی
🔸️تماس: صفر نهصد دوازه دویست چهل و چهار چهل و دو نود هفت دو صفر

🔻متریال:
▫️فرنیش Gaggenou و Miele
▫️سنگ جزیره Black horse
▫️شیرآلات Mestre و Swaroski
▫️طراحی کلوزت ها Vergeur