4. منطقه 1
  5. سوهانک
کد آگهی: 3516473
انتشار: 16 ساعت پیش

سوهانک (لاله)۱۵۰ متری ۳خواب خوش نقشه نوساز

قیمت کل(تومان)38 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)245.16 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - سوهانک
ساخت 1404
155 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 1
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:جنوبی, شمالی
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر گازی
نمای ساختمان:نمای شیشه‌ای
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن شوتینگ زباله پاسیو درب ریموت مبله آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی پارکینگ سرپوشیده کپسول آتش‌نشانی سینمای خانگی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
به نام روزی رسان بی حساب 🌻

جهت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید 🙏

آرامش سهم نگاه و تقدیم به قلب مهربانتان ❤️

مشاور و همراه همیشگی شما در منطقه شمرون خلیلی 🙏

سوهانک (لاله)۱۵۰ متری ۳خواب خوش نقشه نوساز

قیمت:38میلیارد

آژانسدپارتمان نوین مسکن
Background pattern
آژانسدپارتمان نوین مسکن