4. منطقه 1
  5. سوهانک
کد آگهی: 3516470
انتشار: 16 ساعت پیش

لوکیشن رویایی ارتش (لاله)۱۰۳متری ۲خواب کلید نخورده

قیمت کل(تومان)26.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)257.28 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - سوهانک
ساخت 1404
103 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 7
تعداد کل طبقات:12 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:6 واحد
جهت واحد:جنوبی, شمالی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سرامیک
شوتینگ زباله پاسیو درب ریموت مبله آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی پارکینگ سرپوشیده آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی سینمای خانگی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
به نام مالک الملک 🌺

جهت اطلاع از فایل های زیر قیمت منطقه لطفاً تماس بگیرید 🙏

نوین مسکن قوی ترین فایلینگ املاک ایران زمین 💥

دپارتمان نوین مسکن با ۶شعبه فعال و ۲۰۰مشاور برتر💥

خرید و فروش ،رهن و اجاره ،ویلائی و دپارتمان ،کلنگی و مستغلات ،بازسازی مدرن و مشارکت در ساخت ،با سازندگان برند ایران در منطقه یک ۱ تهران شمیرانات ،شمال ایران و کشور دبی تخصص مجموعه ما نوین مسکن است 💥

کارشناس امور ملکی در منطقه شمرون و مشاور امین شما: خلیلی 🙏

لوکیشن رویایی ارتش (لاله)۱۰۳متری ۲خواب کلید نخورده

قیمت:26.50میلیارد

آژانسدپارتمان نوین مسکن
Background pattern
آژانسدپارتمان نوین مسکن