Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+9عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. تجریش
کد آگهی: 3515188
انتشار: 3 هفته پیش

اپارتمان دوبلکس ط سوم وچهارم 131متر

قیمت کل(تومان)25 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)190.84 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - تجریش
ساخت 1400
131 متر
2 اتاق
انباری
اشاره نشده
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
واحد آپارتمان دوبلکس ط سوم وچهارم
دارای دو خواب نور شمال وجنوب. واحد شمالی دارای اسانسور وانباری اختصاصی
بدون پارکینگ. .دسترسی اسان مراکز خرید
مترو تجریش.واحد تخلیه واماده واگذاری.
سند شخصی تک برگ.مشاور شما...

اپارتمان دوبلکس ط سوم وچهارم 131متر

قیمت:25میلیارد

آژانسبزرگ پل
Background pattern
آژانسبزرگ پل