2. خرید
  3. کیش
  4. جزیره کیش
کد آگهی: 3512050
انتشار: 6 روز پیش

فاز هفت صدف ۱۰۰ متر دوخوابه کلید نخورده

قیمت کل(تومان)29 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)290 میلیون
نوع سند: تک برگ
کیش - جزیره کیش
ساخت 1404
100 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:آبگرم کن
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:4 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پاسیو پارکینگ سرپوشیده سونا باشگاه شوتینگ زباله نگهبانی ۲۴ ساعته دوربین مداربسته سیستم خانه هوشمند سینمای خانگی سیستم اعلام حریق درب ریموت جکوزی ورودی اختصاصی سالن اجتماعات فضای بازی کودکان لابی باغ بام (روف گاردن) بالکن و تراس
فاز هفت شهرک صدف
مجتمع مسکونی با لابی مجلل و فول امکانات تفریحی و رفاهی
نوساز و کلید نخورده و آماده تحویل
100 متر محاسباتی و تراس بزرگ قابل چیدمان و ....
جهت اطلاع از
موارد مشابه در زون های 1،2،3 فاز هفت
با شماره درج شده در اگهی در ارتباط باشید.

فاز هفت صدف ۱۰۰ متر دوخوابه کلید نخورده

قیمت:29میلیارد

مشاور مستقلپورسعید
Background pattern
مشاور مستقلپورسعید