Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+1عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. دزاشیب
کد آگهی: 3495765
انتشار: 3 روز پیش

🏡 فروش یک واحد خاص در یکی از بهترین لوکیشن‌های تهران!

قیمت کل(تومان)70.20 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)312 میلیون
تهران - دزاشیب
ساخت 1395
225 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:شمالی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله استخر جکوزی سینمای خانگی باشگاه سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان درب ضد سرقت شوتینگ زباله پاسیو دوربین مداربسته بالکن و تراس پارکینگ سرپوشیده سونا کپسول آتش‌نشانی آشپزخانه مبله سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات نگهبانی ۲۴ ساعته لابی باغ بام (روف گاردن) اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی
یک فرصت استثنایی برای زندگی در آرامش و شکوه یک ساختمان ۵ طبقه دو واحدی، با امکانات کامل و طراحی بی‌نظیر.

🛏 ۳ خواب بزرگ
🚿 ۱ خواب مستر با طراحی مدرن
🚗 ۲ پارکینگ سندی اختصاصی
🌿 ۲ بالکن کاربردی با نور عالی
🏢 ساختمان با مشاعات فول (لابی، آسانسور، سالن اجتماعات، سرایداری مقیم و...)
🏗 ساخت ۱۱ ساله، بسیار خوش‌ساخت و خوش‌نگهداری شده
💰 قیمت: ۷۰ میلیارد تومان

✅ نورگیری فوق‌العاده
✅ دسترسی سریع به مراکز خرید، مدارس، و بزرگراه‌ها
✅ مناسب برای سکونت یا سرمایه‌گذاری مطمئن

📞 تماس برای بازدید و اطلاعات بیشتر

🏡 فروش یک واحد خاص در یکی از بهترین لوکیشن‌های تهران!

قیمت:70.20میلیارد

آژانسزندگی آرمانی
Background pattern
آژانسزندگی آرمانی