4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3408973
انتشار: 3 هفته پیش

204 متر طبقات بالا شاهکار منطقه

قیمت کل(تومان)95 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)465.69 میلیون
تهران - فرمانیه
نوساز
204 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 1
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
درب ریموت آنتن مرکزی تهویه مطبوع استخر جکوزی بالکن و تراس سونا باشگاه سالن اجتماعات نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی
فرمانیه
10 طبقه 2 واحدی
طبقه فروش 6
204 متر 3 خواب
دید ویو باز
نقشه تفکیکی
بالکن بزرگ و قابل چیدمان
واحد کلید نخورده
مالک منعطف و فروشنده

204 متر طبقات بالا شاهکار منطقه

قیمت:95میلیارد

آژانسیونیک
Background pattern
آژانسیونیک