Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+8عکس
expired
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 5
  5. جنت‌آباد جنوبی
کد آگهی: 3402081
انتشار: 1 سال پیش
آگهی بایگانی شده

110 متری 8 سال ساخت جنت آباد جنوبی چهارباغ شرقی

آگهی بایگانی شده
قیمت کل(تومان)11 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)100 میلیون
تهران - جنت‌آباد جنوبی
ساخت 1395
110 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
اشاره نشده
درب ریموت آنتن مرکزی تهویه مطبوع بالکن و تراس
......... ⚜️ همون واحدی دنبالش میگردی ⚜️ ..........

_ مشخصات واحد کاملا دقیق میباشد_

✅ سند تکبرگ شخصی

110 متری
2 خواب
طبقه چهارم
8 ساله نما تراورتن
فول امکانات

⭕ صفر تا صد خود مالک بازسازی کرده
⭕ سالن پرده خور
⭕ بسیار خوش نقشه (بدون پرتی)
⭕ رو به جنوب
⭕ گذر پهن و عریض
⭕ دسترسی عالی و راحت
به مراکز خرید / اتوبان ها / مترو / BRT و.......

مشاور قدیمی جنت آباد (حسین مغانلو)

110 متری 8 سال ساخت جنت آباد جنوبی چهارباغ شرقی

قیمت:11میلیارد

آژانساوپال ( الماس )
Background pattern
آژانساوپال ( الماس )