Thumb 1
Thumb 2
expired
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 5
  5. شهرک کوهسار
کد آگهی: 3396226
انتشار: 1 سال پیش
آگهی بایگانی شده

فروش آپارتمان/برج 2 خوابه در چهار دیواری - منطقه 5

آگهی بایگانی شده
قیمت کل(تومان)17 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)158.88 میلیون
تهران - شهرک کوهسار
اشاره نشده
107 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
اشاره نشده
درب ریموت آنتن مرکزی بالکن و تراس
107متر اکازیون ویو ابدی طبیعت بکر محله خاص نشین منطقه 5 منتظر لوکس نشینان وسخت پسندان هستم
انتخاب خوب هنر است///
همراه شما اکبری////

فروش آپارتمان/برج 2 خوابه در چهار دیواری - منطقه 5

قیمت:17میلیارد

آژانساوپال وی ای پی ( رایان )
Background pattern
آژانساوپال وی ای پی ( رایان )