Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+9عکس
expired
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 5
  5. شهران شمالی
کد آگهی: 3356545
انتشار: 1 سال پیش
آگهی بایگانی شده

فروش آپارتمان/برج 3خوابه دوبلکس/شهران شمالی/ ویو ابدی

آگهی بایگانی شده
قیمت کل(تومان)23.40 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)180 میلیون
تهران - شهران شمالی
اشاره نشده
130 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
اشاره نشده
درب ریموت آنتن مرکزی تهویه مطبوع استخر بالکن و تراس جکوزی سونا باشگاه سالن اجتماعات نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی
✅️ با سلام و احترام

❌️ عجایب تهران را برای شما آورده ایم ❌️

⛔️ سازنده مطرح و رزومه دار تهران ⛔️

✅️ شرایط پرداخت باور نکردنی ✅️

~~~~~~~~ Naderi ~~~~~~~~

️ مشاعات بی بدیل هتلینگ:

❗️لابی مجلل به ارتفاع 7 متر نئو کلاسیک

🔴 مشاعات روف گاردن:
هلی پت/سینما خانواده روباز/ رستوران/جکوزی روباز/مکان شن بازی کودکان/فضای سبز شبیه جنگلهای شمال

~~~~~~~~ Naderi ~~~~~~~~

✔️ ارتفاع پذیرایی 7 متر
✔️ شاه نشین به متراژ 20 متر
✔️ واحد ویو دار ابدی
✔️ سالن پرده خور با قابلیت انواع دیزاین
✔️ آشپزخانه هوشمند ( به دلخواه فرنیش)
✔️ اسمارت هوم (هوشمند سازی شده)
✔️ تراس قابل چیدمان به همراه جکوزی

⭕️ از اولین تماس تا عقد قرداد در کنارتان هستیم

✅️ نادری

فروش آپارتمان/برج 3خوابه دوبلکس/شهران شمالی/ ویو ابدی

قیمت:23.40میلیارد

مشاور مستقلایرج نادری
Background pattern
مشاور مستقلایرج نادری