خرید آپارتمان شهرآرا

خرید آپارتمان شهرآرا می‌تواند یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های زندگی شما باشد. آپارتمانی که در یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران خریداری می‌کنید، برای آینده شما سرمایه‌گذاری مناسبی است. این محله به خاطر بافت قدیمی که دارد از اصالت خاصی برخوردار است و اکثر کسانی که در این منطقه سکونت دارند، از سال‌های قدیم در آن بودند و اگر شما جز, آن دسته از مردم هستید که تازه به محله شهرآرا علاقه‌مند شدید، ساکنین قدیمی نشین این منطقه می‌توانند به شما کمک زیادی کنند. برای اینکه اقدام به خرید آپارتمان شهرآرا کنید باید اطلاعاتی از این محله داشته باشید. این اطلاعات به شما کمک می‌کند که بتوانید خانه‌ای مناسب خود و خانواده‌تان را فراهم کنید. این مقاله به شما این اطلاعات را می‌دهد.

آشنایی با محله شهرآرا        

خرید آپارتمان شهرآرا

آشنایی با محله شهرآرا برای خرید آپارتمان

محله شهرآرا در شمال غربی تهران واقع‌ شده است و یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران به‌ حساب می‌آید. در این محله خیابان اصلی خیابان شهرآرا است و از ضلع جنوبی به خیابان ستارخان، از ضلع شرقی به بزرگراه شهید چمران، از ضلع غربی به بزرگراه شیخ فضل ا... نوری و از شمال به بزرگراه جلال آل احمد اختتام میابد.

این محله دارای دسترسی آسان به سایر مناطق شهر تهران است زیرا از سه طرف به بزرگراه‌ها می‌رسد و خیابان ستارخان در طرف دیگر آن است. برای کسانی که از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنند محله شهرآرا بهترین گزینه است زیرا هم به ایستگاه‌های اتوبوس‌های بی آر تی نزدیک است و هم به ایستگاه مترو شادمان.

یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های تهران یعنی بیمارستان حضرت رسول در این محله قرار دارد. بوستان شهرآرا یکی از قدیمی‌ترین بوستان‌های شهر تهران با قدمتی 60 ساله در خیابان شهرآرا قرار دارد. همچنین پارک ستارخان نیز در این محله است. این محله دارای استخر، زمین فوتبال و رستوران‌های متنوع است. برای کسانی که قصد خرید آپارتمان شهرآرا دارند این امکانات فراهم‌شده است و می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. محله‌های اصیل یکی از مزیت‌هایی که دارند امنیت چندین برابر آن‌ها است، در این محله‌ها به خاطر اینکه همسایگان شناخت زیادی نسبت به هم دارند میزان امنیت آن‌ها بیشتر است و در مواقع لزوم بیشتر می‌توانند به یاری هم برسند.

خرید آپارتمان شهرآرا            

خرید آپارتمان شهرآرا دارای قیمت‌های متفاوتی است. خانه‌های این محله هم نوساز هستند، هم ممکن است که سن بنای زیادی داشته باشند. بنابراین خیابان‌های این محله دارای قیمت‌های فروش متفاوتی است. مثلاً خانه‌هایی که در نزدیکی پارک شهرآرا قرار دارد قیمت بیشتری دارد. خانه‌های نزدیک به این پارک از قیمت میانگین منطقه بیشتر است و در خیابان کوکب این مبلغ افزایش پیدا می‌کند.

این محله دارای قیمت‌های مختلف برای خرید خانه است و شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید به ‌راحتی در این منطقه‌یک واحد آپارتمانی خریداری کنید. یکی از محله‌هایی که در آن خانه با قیمت کمتری انجام می‌گیرد، خیابان پاتریس لومومبا است.  میانگین قیمت در این خیابان با مناطق مرکزی شهر برابری میکند. در این خیابان خانه‌های با متراژ متفاوت و با سن بنای مختلف وجود دارد. خرید آپارتمان شهرآرا در خیابان پاتریس لومومبا به‌صرفه‌تر است و به خاطر اینکه طول این خیابان از ابتدا تا انتهای شهرآرا ادامه دارد انتخاب بیشتری برای خرید آپارتمان شهرآرا دارید.

نتیجه

منطقه شهرآرا برای کسانی که می‌خواهند دسترسی آسانی به مناطق دیگر تهران داشته باشند، بهترین گزینه حساب می‌شود.

منطقه‌ی شهرآرا دارای بافت قدیمی است که در آن اصالت خانه‌ها و محله حفظ‌ شده است.

خرید آپارتمان شهرآرا در خیابان‌های مختلف، گوناگون هست و می‌توانید با قیمت‌های مختلف خانه‌ای را که مدنظر دارید، بسته به خیابان بیابید.

خانه‌های شهرآرا تنوع متراژ زیادی دارند از 50 متر تا 150 متر می‌توانید خانه خود را انتخاب کنید.

خرید خانه شهرآرا به سن بنا بسیار بستگی دارد. سن بنا می‌تواند از نوساز باشد تا 20 ساله، که بسته به سنی که آپارتمان دارد می‌تواند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد.

یکی از راه‌هایی که به شما پیشنهاد می‌کنیم، آپارتمانی را انتخاب کنید که سن بالاتر و در خیابان‌هایی باشد که قیمت خانه در آن پایین‌تر است. با این کار شما می‌توانید خانه‌ای با متراژ بالاتر داشته باشید.