6.17.0
pic-0
pic-1
pic-2
pic-3
pic-4
pic-5
pic-6
pic-7
pic-8
pic-9
expired
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. زعفرانیه
کد آگهی: 3406722
انتشار: 1 سال پیش
آگهی بایگانی شده

230 متر طبقه 9 دید ابدی شهر

قیمت کل(تومان)115 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)500 میلیون

230 متر طبقه 9 دید ابدی شهر

قیمت:115میلیارد

آژانسیونیک
آژانسیونیک
تهران - زعفرانیه
اشاره نشده
230 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
اشاره نشده
230 متر
سه خواب مستر
10 طبقه دو واحدی پاگرد مجزا