ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در یوسف اباد منطقه 6 تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 6

  تعداد کل معاملات انجام شده560 معامله
  میانگین قیمت متر مربع28.43 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل3.392 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 10.70% +

  خرید آپارتمان در یوسف‌آباد

  یوسف‌آباد یک از محله‌های قدیمی تهران است که در منطقه 6  تهران بزرگ واقع شده است. در آن زمان منطقه 6  تهران خارج از مرز شهری تهران واقع شده بود و این محله به یکی از مناطق خوش آب و هوا معروف بوده است. در حال حاضر محله یوسف‌آباد از سمت غرب به اتوبان کردستان و محله امیرآباد محدود می‌شود و از شرق به محله عباس‌آباد و خیابان ولیعصر راه دارد. به دلیل دسترسی خوب خرید خانه در یوسف‌آباد پرطرفدار است. اگرچه قیمت خرید خانه در یوسف‌آباد نسبتا بالاست اما طرفداران خود را دارد.

  قیمت خرید آپارتمان در یوسف‌آباد

  خرید آپارتمان در یوسف‌آباد قیمت بالایی دارد. قیمت خرید آپارتمان در یوسف‌آباد از شمال به جنوب این خیابان تغییر می‌کند. قیمت خرید خانه در یوسف‌آباد در بخش شمالی گران‌تر است، هرچه از شمال این خیابان به سمت جنوب آن بروید قیمت خرید خانه در یوسف‌آباد کم‌تر خواهد شد.  با توجه به اینکه این محله یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران است، همچنان بافت‌های قدیمی و خانه‌های ویلایی با متراژ بالا برای خرید خانه در یوسف‌آباد موجود است. اما بیشتر بافت این محله را آپارتمان‌های نوساز و مدرن تشکیل می‌دهد. بنابراین برای خرید آپارتمان در یوسف‌آباد با مشکل مواجه نخواهید شد. خرید خانه در یوسف‌آباد برای افرادی که آپارتمان‌نشینی را دوست ندارند و نیز با هدف ساخت و ساز انجام می‌شود. با مراجعه به سایت کیلید و ورود به بخش خرید خانه می‌توانید از قیمت‌ها در این منطقه آگاه شوید.

  امکانات محله یوسف‌آباد

  محله یوسف‌آباد با گسترش خیابان یوسف‌آباد که امروزه به نام خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی معروف است از سمت جنوب به شمال شکل گرفت. این محله روی یکی از تپه‌های شمالی تهران، میدان ونک، عباس‌آباد و امیرآباد واقع شده است. این محله از نظر دسترسی به اتوبان‌های اصلی موقعیت خوبی دارد. اتوبوس‌های خط ویژه خیابان ولیعصر، تاکسی‌های یوسف‌آباد، متروی مفتح، جهاد و میرزای شیرازی حمل و نقل در این منطقه را برای ساکنین آسان کرده است.  قیمت خرید آپارتمان در این منطقه نسبتا بالا است.

  محله یوسف‌آباد در زمان قدیم

  یکی از مردان دولت ناصرالدین شاه به نام میرزا یوسف مستوفی‌ الممالک در سال 1228 این محله را بنیان گذاشت. در زمان قدیم محله یوسف‌آباد به شکل روستایی کوچک شامل باغ‌ها و قنات‌های فراوان بر روی یکی از تپه‌های شمالی تهران قرار گرفته بود. این منطقه که خارج از مرز شهری تهران واقع شده بود، در همسایگی امیرآباد به عنوان یکی از نزدیک‌ترین بافت‌های روستایی به شهر شناخته می‌شد.

  پس از مدتی این محله در خرید و فروش میان سران و خان‌های تهران مالکیت یوسف آباد به حاجی حسن امین الضرب رسید. وی که قادر به بازپرداخت وام خود به دولت برای خرید موتور برق در آن منطقه نبود، در ازای طلب خود یوسف‌آباد و عباس‌آباد را به دولت واگذار کرد. پس از آن این منطقه در دست دولت بود و چند سال بعد میان کارمندان دولتی تفکیک و تقسیم شد.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در یوسف اباد منطقه 6 تهران