ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در ستارخان منطقه 2 تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 2

  تعداد کل معاملات انجام شده1268 معامله
  میانگین قیمت متر مربع32.47 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل3.817 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 10.39% +

  خرید آپارتمان در ستارخان

  خیابان ستارخان یکی از پرترددترین خیابان‌های شهر تهران است که در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این خیابان از مرز منطقه ۲ و ۵ شروع می‌شود و تا مرز منطقه ۲ و ۶ ادامه دارد. علی‌رغم طولش، تمامی خیابان ستارخان در منطقه ۲ قرار گرفته. طول خیابان ستارخان حدودا ۴۷۰۰ متر است که از جنوب غربی منطقه ۲ تا جنوب شرقی این منطقه امتداد دارد. به طور کلی منطقه ۲ شهرداری ۹ ناحیه دارد که خیابان ستارخان در سه ناحیه از آن یعنی نواحی ۲، ۴ و ۳ قرار گرفته است. خرید آپارتمان در ستارخان و خرید خانه در ستارخان با توجه به امکانات و قیمت در منطقه ۲ از رونق نسبی برخوردار است.

  خرید خانه در ستارخان

  بیشتر بافت شهری ستارخان را خانه‌های کلنگی و قدیمی تشکیل می‌دهد و این مسئله باعث افزایش ساخت‌وساز در این منطقه شده و پروژه‌های ساختمانی متعددی در حال اجرا است و خرید خانه در ستارخان را رونق بخشیده. علاوه بر شاخص‌های کلی مانند امکانات آپارتمان، سن بنا و محل قرارگیری که بر قیمت خرید آپارتمان در ستارخان موثر است در خیابان ستارخان عرض و پهنای کوچه یا خیابانی که آپارتمان در آن واقع شده نیز اهمیت دارد.

  قیمت خرید آپارتمان در ستارخان در مناطقی که بالاتر از محدوده پل ستارخان قرار دارند، کمی بیشتر از آپارتمان‌های جنوب ستارخان است. در برخی مناطق که دسترسی‌های بیشتری به ایستگاه های مترو و اتوبوس دارند، قیمت خرید آپارتمان در ستارخان بیشتر می‌شود. برای خرید خانه در ستارخان باید قبل از هر چیز از به ویژگی‌های محله‌ای و دسترسی‌های آن توجه کرد. پیش از تصمیم‌گیری برای خرید‌ آپارتمان در ستارخان سری به این محله بزنید و از نزدیک آن را بررسی کنید. ضمنا برای آگاهی از قیمت‌ها در این محله می‌توانید به سایت کیلید مراجعه کنید و در بخش خرید آپارتمان از قیمت خرید آپارتمان در ستارخان و قیمت خرید خانه در ستارخان آگاه شوید.

  تاریخچه محله ستارخان

   این خیابان که در گذشته به نام خیابان تاج شناخته می شد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی تغییر نام داد و به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران نامیده شد. این محله از شمال به خیابان‌های پاتریس و شهرآرا، از جنوب به خیابان آزادی، از شرق به توحید و از غرب به محله طرشت محدود می‌شود. محله‌ی ستارخان از میدان دوم صادقیه آغاز می‌شود و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. سپس خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود و در میدان توحید به انتها می‌رسد

  خیابان ستارخان از خیابان‌های پرتردد غرب تهران است و به دلیل قرار گرفتن در امتداد فلکه صادقیه حجم زیادی از رفت‌وآمد از طریق این خیابان انجام می‌شود و حجم ترافیک آن معمولا زیاد است. خیابان‌های زیادی ستارخان را قطع می‌کنند و یا از آن منشعب می‌شوند. از این خیابان‌ها می‌توان به خیابان‌های باقرخان، شهرآرا، بهبودی، تاکستان، شهید دکتر حبیب الله، شهید محمد کاشانی پور، صحرایی، خسرو و شهید حمید اسدی اشاره کرد.

  امکانات محله ستارخان

  ساکنان محله ستارخان برای تامین نیازهای روزانه‌ی خود با مشکلی مواجه نمی‌شوند و محله از نظر امکانات وضعیت خوبی دارد. مراکز خرید این محله که تراکم آن در صادقیه بیشتر است این منطقه را به به محله‌ای تجاری تبدیل کرده است. وجود چند درمانگاه، بیمارستان و داروخانه نیازهای بهداشتی ساکنان را به خوبی تامین می‌کند. اگر اهل رستوران رفتن هستید و از غذا خوردن لذت می‌برید، ستارخان محله‌ای مناسب برای شماست. وجود چندین غذاخوری در این خیابان که صف‌های طولانی دارند از کیفیت این غذاخوری‌ها خبر می‌دهد. مدارس متعدد در مقاطع مختلف نیز این محله‌ای را به منطقه‌ای مناسب برای خانواده‌ها تبدیل کرده است. این خیابان از نظر دسترسی به سایر خیابان‌ها، نزدیکی ستارخان به شاه‌راه‌های ارتباطی مثل خیابان آزادی و صادقیه، وجود خط بی‌آرتی در میدان توحید و ایستگاه‌ مترو شادمان وضعیت مطلوبی دارد.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در ستارخان منطقه 2 تهران