1/2

امکانات و توضیحات

انباری

جهت : جنوبی تعداد طبقات : 4 شماره طبقه : 4 کد ملک : 1020 توضیحات : ملک در جهت جنوبی سال ساخت 1371 بازسازی شده است.نما سنگ/ کف سرامیک/ مدل آشپزخانه ام دی اف است. دارای امکاناتی نظیر انباری/ سرویس ایرانی وفرنگی/ آیفون تصویری/ کولرآبی/ شوفاژ/تراس و دارای هود است. تعداد طبقات:4/ تعداد کل واحدها :7 / واحد در طبقه :4 است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور تماس حاصل فرمایید .

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله بلوار فردوس غربی شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 71 متری در محله بلوار فردوس غربی و در منطقه 5 شهر تهران قرار دارد. از ساخت این آپارتمان مسکونی 1 خوابه 27 سال می‌گذرد. امکانات این خانه شامل انباری است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 100 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 1 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 5 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 5 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.