1/16

امکانات و توضیحات

آنتن مرکزی
لابی
درب ریموت
تهویه مطبوع
آسانسور
انباری
بالکن
نوساز
قابل تبدیل

135 متر 3 خوابه نوساز قابل تبدیل به رهن کامل 350 در یکی از دنج ترین لوکیشن و فرعی های بلوار فردوس غرب ساختمانی 10 واحدی وشیک محله ای آرام و ساکت فول امکانات سالن پرده خور آفتابگیر بالکن بزرگ پارکینگ انباری بزرگ آسانسور کابینت فول مشاعات کاملا تمیز امکان تمدید قرارداد چند ساله بازدید == قرارداد تخفیف زمان قرارداد برای اطلاعات بیشتر و واحد های مشابه تماس بگیرید صد ها فایل مشابه برایتان را داریم بیشترین فایل های شخصی را از ما بخواهید

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله بلوار فردوس غربی شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 138 متری در محله بلوار فردوس غربی و در منطقه 5 شهر تهران قرار دارد. این آپارتمان مسکونی 3 خوابه نوساز است. امکانات این خانه شامل آنتن مرکزی، لابی، درب ریموت، تهویه مطبوع، آسانسور، انباری و بالکن است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 150 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 4 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 5 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 5 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.