1/2

امکانات و توضیحات

بالکن
نگهبان
درب ریموت
آسانسور

تکواحدی سنداداری درحال بازسازی طبقه پنجم لوکیشن عالی مناسب مطب و دفترکار پارکینگ 2تا دسترسی عالی نزدیک بیمارستان لبافی بهترین فرعی منطقه تخلیه اماده بازدید و قرارداد مالکین محترم املاک ارایه دهنده تخصصی ترین مشاوره و بازاریابی در منطقه شما به صورت رایگان با روش های نوین وحرفه ای همراه با کادری مجرب جوان با پشت کار قوی در کوتاه ترین زمان خواسته شما را برآورده می نماییم املاک با مشاوران مجرب زیرنظر مدیران حرفه ای در مناطق: میرداماد- ظفر- قبا- دروس- جردن- پاسداران- جلفا و قلهک با فایل یابی قوی و فایلینگ اختصاصی آماده انجام امور ملکی شما در امر پیش فروش- خرید و فروش- رهن و اجاره مشارکت در ساخت- کلنگی- مستغلات و زمین میباشد

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 220 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران قرار دارد. از ساخت این آپارتمان اداری 3 خوابه 14 سال می‌گذرد. امکانات این خانه شامل بالکن، نگهبان، درب ریموت و آسانسور است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 100 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 30 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 4 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 4 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.