1/7

امکانات و توضیحات

آسانسور
انباری
نوساز

پاسداران مبله بهترین فرعی مثال زدنی دسترسی بی نظیر جای پارک عالی در اطرف ملک 70 متر مربع , نوساز نور جنوب و بالکن عالی واحد تخلیه و دو واحدی یه خوابه با کمد دیواری بسیار بزرگ پارکینگ و انباری و آسانسور سیستم تهویه اسپیلت سرویس های جداگانه با وسایلی لوکس در واحد اجاره داده میشود مبلغ ودیعه : صدوپنجاه میلیون مبلغ اجاره : سه میلیون هشتصد هزار تومان کد فایل:40193

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 68 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران قرار دارد. این آپارتمان مسکونی 1 خوابه نوساز است. امکانات این خانه شامل آسانسور و انباری است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 150 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 3.8 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 4 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 4 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.