1/9

امکانات و توضیحات

انباری
آنتن مرکزی
سالن اجتماعات
آسانسور
درب ریموت
بالکن
تهویه مطبوع
قابل تبدیل
موقعیت اداری
رهن کامل

ما زیبا ترین واحدمان را برای شما به عرضه میداریم واحدی در خور تحسین آشپزخانه بسیار بزرگ حال مربع بدون یک سانت پرتی فول امکانات (پارکینگ,انباری,بالکن و آسانسور) قیمت اعلامی مالک: 650 رهن کامل قابلیت تبدیل رهن و اجاره دارد ____________________________________________ در بهترین محله شهرک غرب دسترسی سریع و آسان به اتوبان های اصلی دسترسی آسان به مراکز خرید کوچه مشجر و محله ای آرام فضای سبز و دلباز سرکوچه _____________________________________________ ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم پاسخگوی 24 ساعته

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله هرمزان - شهرک غرب شهر تهران

این آگهی رهن آپارتمان 200 متری در محله هرمزان - شهرک غرب و در منطقه 2 شهر تهران قرار دارد. از ساخت این آپارتمان اداری 3 خوابه 14 سال می‌گذرد. امکانات این خانه شامل انباری، آنتن مرکزی، سالن اجتماعات، آسانسور، درب ریموت، بالکن و تهویه مطبوع است.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 2 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن آپارتماندر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 2 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.