1/3

امکانات و توضیحات

انباری
آسانسور
درب ریموت
قابل تبدیل

جهت : شمالی تعداد طبقات : 4 شماره طبقه : 1 کد ملک : 985 توضیحات : 65 متر دو خوابه یک سال ساخت واقع در طبقه اول که 4 طبقه تک واحدی است دارای پارکینگ آسانسور انباری تراس کابینت های گلاس گازرومیزی کولر گازی سرویس ایرانی فرنگی درب برقی نوساز و فول امکانات است 160ملیون تومان رهن +1یک ملیون تومان اجاره 100ملیون تومان رهن +2400 دو ملیون وچهارصد هزار تومان اجاره است/برای کسب اطاعات بیشتر با مشاور تماس حاصل فرمایید .

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله مرزداران شرقی شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 65 متری در محله مرزداران شرقی و در منطقه 2 شهر تهران قرار دارد. از ساخت این آپارتمان مسکونی 2 خوابه 1 سال می‌گذرد. امکانات این خانه شامل انباری، آسانسور و درب ریموت است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 160 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 1 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 2 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 2 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.