1/6

امکانات و توضیحات

آسانسور
درب ریموت
انباری
قابل تبدیل

جهت : شمالی تعداد طبقات : 5 شماره طبقه : 1 🏠 کد ملک : 162 توضیحات : 85 متر دو خوابه 4 سال ساخت واقع در طبقه اول که 5 طبقه 2 واحدی 10 واحد است دارای پارکینگ آسانسور انباری تراس کابینت امدی اف گاز رومیزی درب برقی سرویس ایرانی وفرنگی خوش نقشه وفول امکانات است مبلغ رهن 150 ملیون +واجاره3 سه ملیون تومان است مبلغ رهن 100ملیون + واجاره 3700 سه ملیون و هفتصد هزار تومان است /برای کسب اطاعات بیشتر با مشاور تماس حاصل فرمایید .

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله مرزداران شرقی شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 85 متری در محله مرزداران شرقی و در منطقه 2 شهر تهران قرار دارد. از ساخت این آپارتمان مسکونی 2 خوابه 4 سال می‌گذرد. امکانات این خانه شامل آسانسور، درب ریموت و انباری است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 150 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 3 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 2 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 2 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.