1/6
بایگانی شد

امکانات و توضیحات

انباری
قابل تبدیل
موقعیت اداری

کد 780 . 5 طبقه . طبقه 1 . دارای موقعیت اداری و مسکونی/ واقع در طبقه زیر همکف که به صورت 5 طبقه تک واحدی است . 100 متر حیاط اختصاصی و 6 متر سوئیت اختصاصی . کابینت ام دی اف . کف پارکت . سرویس ایرانی و فرنگی . پنجره دو جداره . شوفاژ مرکزی و کولر آبی و کولر گازی و بازسازی کامل . قابل تخفیف می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور تماس حاصل فرمائید*

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله مرزداران غربی شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 150 متری در محله مرزداران غربی و در منطقه 2 شهر تهران قرار دارد. از ساخت این آپارتمان مسکونی 2 خوابه 21 سال می‌گذرد. امکانات این خانه شامل انباری است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 200 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 3 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 2 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 2 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.