ثبت رایگان آگهی
آخرین به روز رسانی
میانگین قیمت کل(میلیون تومان)
میانگین قیمت مترمربع(میلیون تومان)
تعداد معاملات

اطلاعات منطقه 12 تهران

تعداد معاملات:0
میانگین قیمت معاملات:
شاخص کیلید:
میزان تغییرات قیمت: %0

با کلیک بر روی هر منطقه اطلاعات جامع تری از آن منطقه مشاهده نمایید.

یک ماه گذشته در منطقه 12

مقایسه با مناطق
مقایسه محله‌ها
نمودار معاملات
قیمت متر مربع
درصد تغییرات
فرصت‌های سرمایه‌گذاری

روند تغییرات شاخص قیمت

قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

ملک‌های منطقه 12

قیمت خانه از مهم‌ترین عواملی است که در تصمیم‌گیری برای خانه‌دار شدن و خرید خانه تاثیرگذار است. شناخت فرصت‌های بازار مسکن می‌تواند فرصت خانه‌دار شدن را افزایش دهد. آگاهی از روند تغییرات بازار مسکن و نوسانات قیمت خرید خانه و آپارتمان در مناطق مختلف شهری به پیش‌بینی و سنجش رفتار بازار مسکن و در نتیجه تصمیم‌گیری درست می‌انجامد.

بررسی قیمت خانه در مناطق مختلف شهر بر اساس متراژ، سال ساخت و سن بنا، اطلاعات دقیقی از شرایط بازار مسکن می‌دهد. کیلید در بخش فرصت‌های بازار مسکن با تحلیل اطلاعات و داده‌های معاملات ثبت شده، اطلاعات بازار مسکن را در قالب نمودار و جدول برای تحلیل دقیق روند تغییرات بازار مسکن ارائه کرده و به شناخت فرصت‌های بازار مسکن برای افزایش فرصت خانه‌دار شدن کمک می‌کند. اطلاعات و داده‌های بازار مسکن کمک می‌کنند تا پیش‌بینی دقیق‌تری از قیمت خرید خانه در مناطق مختلف شهری داشته باشید. شاخص قیمت مسکن کیلید بر مبنای داده‌ها و اطلاعات واقعی معاملات ثبت شده مسکن محاسبه می‌شود و به خریداران خانه امکان مقایسه قیمت خانه و میزان رشد قیمت خانه در مناطق مختلف را می‌دهد تا با در نظر داشتن شرایط بازار مسکن، اقدام به خرید خانه و سرمایه‌گذاری در بازار مسکن کنند. فرصت خانه‌دار شدن با شرایط مناسب و خرید خانه با قیمت مناسب با شناخت فرصت‌های بازار مسکن امکان‌پذیر می‌شود. مقایسه قیمت خرید خانه در مناطق و محلات شهر فرصت خانه‌دار شدن و خرید خانه را به فرصت سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

در بخش فرصت‌های بازار مسکن می‌توانید از تعداد معاملات انجام شده، میانگین قیمت کل خرید خانه، میانگین قیمت مترمربع خانه و درصد تغییرات قیمت خرید خانه در هر منطقه و هر محله آگاه شوید. اطلاع از شرایط فعلی بازار مسکن و مقایسه میزان تغییرات قیمت خانه در مناطق و محله‌های شهری بر مبنای میانگین قیمت کل خرید خانه، میانگین قیمت مترمربع خانه و درصد تغییرات قیمت خرید خانه کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری اقدام به خرید خانه کنید.