ثبت رایگان آگهی
آخرین به روز رسانی
میانگین قیمت کل(میلیون تومان)
میانگین قیمت مترمربع(میلیون تومان)
تعداد معاملات

اطلاعات منطقه 2 تهران

تعداد معاملات:0
میانگین قیمت معاملات:
شاخص کیلید:
میزان تغییرات قیمت: %0

با کلیک بر روی هر منطقه اطلاعات جامع تری از آن منطقه مشاهده نمایید.

یک ماه گذشته در منطقه 2

مقایسه با مناطق
مقایسه محله‌ها
نمودار معاملات
قیمت متر مربع
درصد تغییرات
فرصت‌های سرمایه‌گذاری

روند تغییرات شاخص قیمت

قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

ملک‌های منطقه 2

قیمت خانه از مهم‌ترین عواملی است که در تصمیم‌گیری برای خانه‌دار شدن و خرید خانه تاثیرگذار است. شناخت فرصت‌های بازار مسکن می‌تواند فرصت خانه‌دار شدن را افزایش دهد. آگاهی از روند تغییرات بازار مسکن و نوسانات قیمت خرید خانه و آپارتمان در مناطق مختلف شهری به پیش‌بینی و سنجش رفتار بازار مسکن و در نتیجه تصمیم‌گیری درست می‌انجامد.

بررسی قیمت خانه در مناطق مختلف شهر بر اساس متراژ، سال ساخت و سن بنا، اطلاعات دقیقی از شرایط بازار مسکن می‌دهد. کیلید در بخش فرصت‌های بازار مسکن با تحلیل اطلاعات و داده‌های معاملات ثبت شده، اطلاعات بازار مسکن را در قالب نمودار و جدول برای تحلیل دقیق روند تغییرات بازار مسکن ارائه کرده و به شناخت فرصت‌های بازار مسکن برای افزایش فرصت خانه‌دار شدن کمک می‌کند. اطلاعات و داده‌های بازار مسکن کمک می‌کنند تا پیش‌بینی دقیق‌تری از قیمت خرید خانه در مناطق مختلف شهری داشته باشید. شاخص قیمت مسکن کیلید بر مبنای داده‌ها و اطلاعات واقعی معاملات ثبت شده مسکن محاسبه می‌شود و به خریداران خانه امکان مقایسه قیمت خانه و میزان رشد قیمت خانه در مناطق مختلف را می‌دهد تا با در نظر داشتن شرایط بازار مسکن، اقدام به خرید خانه و سرمایه‌گذاری در بازار مسکن کنند. فرصت خانه‌دار شدن با شرایط مناسب و خرید خانه با قیمت مناسب با شناخت فرصت‌های بازار مسکن امکان‌پذیر می‌شود. مقایسه قیمت خرید خانه در مناطق و محلات شهر فرصت خانه‌دار شدن و خرید خانه را به فرصت سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

در بخش فرصت‌های بازار مسکن می‌توانید از تعداد معاملات انجام شده، میانگین قیمت کل خرید خانه، میانگین قیمت مترمربع خانه و درصد تغییرات قیمت خرید خانه در هر منطقه و هر محله آگاه شوید. اطلاع از شرایط فعلی بازار مسکن و مقایسه میزان تغییرات قیمت خانه در مناطق و محله‌های شهری بر مبنای میانگین قیمت کل خرید خانه، میانگین قیمت مترمربع خانه و درصد تغییرات قیمت خرید خانه کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری اقدام به خرید خانه کنید.