آخرین به روز رسانی
میانگین قیمت کل(میلیون تومان)
میانگین قیمت مترمربع(میلیون تومان)
تعداد معاملات

اطلاعات جامع بازار مسکن تهران

تعداد معاملات:0
میانگین قیمت معاملات:
شاخص کیلید:
میزان تغییرات قیمت: %0

با کلیک بر روی هر منطقه اطلاعات جامع تری از آن منطقه مشاهده نمایید.

قیمت آپارتمان بر حسب متراژ در مناطق تهران

مشاهده آگهی هایآپارتمان 100 متری

نمودار بالا بیانگر قیمت تقریبی یک خانه با متراژ انتخابی در شهر تهران برمبنای آخرین معاملات بازار مسکن می‎باشد. این نمودار نشان می‎دهد که برای خرید در هر کدام از مناطق مختلف تهران، به طور حدودی چه مبلغی باید هزینه کرد. همچنین بیانگر وضعیت معاملات مسکن یک ماه گذشته در مناطق مختلف تهران می‎باشد.

روند تغییرات شاخص قیمت

قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

با کیلید مگ به‌روز بمانید

جدیدترین اخبار و مطالب روز در حوزه خرید و فروش مسکن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهر‌ها را در کیلید مگ کیلید دنبال کنید

قیمت خانه از مهم‌ترین عواملی است که در تصمیم‌گیری برای خانه‌دار شدن و خرید خانه تاثیرگذار است. شناخت فرصت‌های بازار مسکن می‌تواند فرصت خانه‌دار شدن را افزایش دهد. آگاهی از روند تغییرات بازار مسکن و نوسانات قیمت خرید خانه و آپارتمان در مناطق مختلف شهری به پیش‌بینی و سنجش رفتار بازار مسکن و در نتیجه تصمیم‌گیری درست می‌انجامد.

بررسی قیمت خانه در مناطق مختلف شهر بر اساس متراژ، سال ساخت و سن بنا، اطلاعات دقیقی از شرایط بازار مسکن می‌دهد. کیلید در بخش فرصت‌های بازار مسکن با تحلیل اطلاعات و داده‌های معاملات ثبت شده، اطلاعات بازار مسکن را در قالب نمودار و جدول برای تحلیل دقیق روند تغییرات بازار مسکن ارائه کرده و به شناخت فرصت‌های بازار مسکن برای افزایش فرصت خانه‌دار شدن کمک می‌کند. اطلاعات و داده‌های بازار مسکن کمک می‌کنند تا پیش‌بینی دقیق‌تری از قیمت خرید خانه در مناطق مختلف شهری داشته باشید. شاخص قیمت مسکن کیلید بر مبنای داده‌ها و اطلاعات واقعی معاملات ثبت شده مسکن محاسبه می‌شود و به خریداران خانه امکان مقایسه قیمت خانه و میزان رشد قیمت خانه در مناطق مختلف را می‌دهد تا با در نظر داشتن شرایط بازار مسکن، اقدام به خرید خانه و سرمایه‌گذاری در بازار مسکن کنند. فرصت خانه‌دار شدن با شرایط مناسب و خرید خانه با قیمت مناسب با شناخت فرصت‌های بازار مسکن امکان‌پذیر می‌شود. مقایسه قیمت خرید خانه در مناطق و محلات شهر فرصت خانه‌دار شدن و خرید خانه را به فرصت سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

در بخش فرصت‌های بازار مسکن می‌توانید از تعداد معاملات انجام شده، میانگین قیمت کل خرید خانه، میانگین قیمت مترمربع خانه و درصد تغییرات قیمت خرید خانه در هر منطقه و هر محله آگاه شوید. اطلاع از شرایط فعلی بازار مسکن و مقایسه میزان تغییرات قیمت خانه در مناطق و محله‌های شهری بر مبنای میانگین قیمت کل خرید خانه، میانگین قیمت مترمربع خانه و درصد تغییرات قیمت خرید خانه کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری اقدام به خرید خانه کنید.