1/16

امکانات و توضیحات

آسانسور
آنتن مرکزی
درب ریموت
تهویه مطبوع
لابی
نگهبان
بالکن
سالن اجتماعات
انباری

ارزان ترین آپارتمان کم‌ سن فردوس شرق #فردوس_شرق 53 متر / 1 خواب نقشه فوق العاده و بی نظیر سالن بزرگ و یه تیکه مناسب براب بهترین چیدمان اتاق خواب فراتر از تصور + کمد دیواری عمیق آشپزخانه پرکابینت محله ای اعیان نشین دسترسی عالی و آسان نزدیک به شاه راهای اصلی و مراکز خرید نما و مشاعات بسیار شیک و دیدنی حیاط سازی هلندی فول امکانات بهترین جای پارکینگ مالک شدیدا فروشنده زیر قیمت منطقه فقط و فقط 870 م

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله بلوار فردوس شرقی شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 53 متری در محله بلوار فردوس شرقی و در منطقه 5 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آسانسور، آنتن مرکزی، درب ریموت، تهویه مطبوع، لابی، نگهبان، بالکن، سالن اجتماعات و انباری برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 4 سال ساخت، 1 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 16.4 میلیون تومان با قیمت 870 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 5 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.