1/7

امکانات و توضیحات

لابی
درب ریموت
نگهبان
انباری
آسانسور

!!!قیمت واحد استثنایی شکسته شد!!! مختص سخت پسندان و خاص پسندان 74متر 2خواب 6ساله سالن پرده خور در بهترین لوکیشن بلوار فردوس غرب دارای لابی و مشاعات شیک و لاکچری نور و نقشه استثنایی(نور مستقیم و نقشه بدون پرتی) اگر واقعا دنبال یک واحد ایده آل میگردید بازدید این واحد را از دست ندهید دسترسی فوق العاده به اتوبان های ستاری,باکری و حکیم و همینطور مراکز خرید بازدید=خرید

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله بلوار فردوس غربی شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 75 متری در محله بلوار فردوس غربی و در منطقه 5 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر لابی، درب ریموت، نگهبان، انباری و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 6 سال ساخت، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 15.4 میلیون تومان با قیمت 1.15 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 5 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.