1/7

امکانات و توضیحات

بالکن
انباری
نگهبان
آسانسور
آنتن مرکزی
درب ریموت

سلام ⚠️فروش فوری فوری فوری ⚠️ 71 متر آپارتمان اکازیون 2 خوابه بزرگ با پنجره های بزرگ رو به بیرون فوق العاده خوش نقشه بدون یک سانت پرتی سالن یک تیکه و مربعی مناسب برای هر نوع چیدمان نور مستقیم آفتاب از سمت جنوب آشپزخانه بزرگ و دلباز مناسب برای کدبانو های خوش سلیقه ایرانی دیزاین شده با بهترین متریال برند ❌قابلیت دریافت تمامی وام ها❌ 3 ساله فول امکانات پارکینگ + انباری + آسانسور + بالکن فوق العده کم واحد شخصی ساز با بهترین متریال ها واقع در بهترین لوکیشن منطقه با بهترین دسترسی به فروشگاه ها و وسایل نقلیه عموم و بزرگ راه ها فرعی دنج و آرام قیمت باورنکردنی متری : 16,000,000 تومان ✅تخفیف ویژه برای خریدار واقی✅ آخرین بازدید را با ما تجربه کنید

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله بلوار فردوس غربی شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 71 متری در محله بلوار فردوس غربی و در منطقه 5 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر بالکن، انباری، نگهبان، آسانسور، آنتن مرکزی و درب ریموت برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 3 سال ساخت، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 16.2 میلیون تومان با قیمت 1.15 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 5 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.