1/6

امکانات و توضیحات

بالکن
نگهبان
درب ریموت
آسانسور
موقعیت اداری

دو واحد فلت در یک طبقه بصورت یکجا یا تکی بفروش میرسد 125 متر و 135 متر نوساز کیلید نخورده طبقه پنجم ساختمان پزشکان پارکینگ دو تا وقابلیت اضافه کردن پارکینگ هر طبقه 4واحد بهترین فرعی منطقه بوستان اماده قرارداد نزدیک به بیمارستان لبافی دسترسی عالی مناسب هر شغل و کاری متری 36 میلیون داوودتوپچی 02122876169 مالکین محترم املاک ارایه دهنده تخصصی ترین مشاوره و بازاریابی در منطقه شما به صورت رایگان با روش های نوین وحرفه ای همراه با کادری مجرب جوان با پشت کار قوی در کوتاه ترین زمان خواسته شما را برآورده می نماییم املاک با مشاوران مجرب زیرنظر مدیران حرفه ای در مناطق: میرداماد- ظفر- قبا- دروس- جردن- پاسداران- جلفا و قلهک با فایل یابی قوی و فایلینگ اختصاصی آماده انجام امور ملکی شما در امر پیش فروش- خرید و فروش- رهن و اجاره مشارکت در ساخت- کلنگی- مستغلات و زمین میباشد

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 135 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر بالکن، نگهبان، درب ریموت و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان اداری1 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 36 میلیون تومان با قیمت 4.86 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 4 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.