1/13

امکانات و توضیحات

آسانسور
استخر
سونا
جکوزی
لابی
سالن اجتماعات

‎175 متر پاسداران این واحد کاملا نور گیر بوده پذیرایی از جنوب اشپزخانه نور شرق و اتاق خواب ها از شمال نور میگیرند (کابینت ها به سلیقه مشتری ) این ساختمان دارای مشاعات بی نظیر از جمله استخر سونا جکوزی سالن اجتماعات و سرایدار مقیم و هر واحد 2پارکینگ سندی دارد واحد های مشابه موجود است اسناد بی نقص و مالک معامله گر کدفایل 224101

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 175 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آسانسور، استخر، سونا، جکوزی، لابی و سالن اجتماعات برخوردار است. این آپارتمان مسکونی3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 41 میلیون تومان با قیمت 7.175 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 4 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.