1/15

امکانات و توضیحات

آسانسور
انباری
درب ریموت
سالن اجتماعات
نگهبان
آنتن مرکزی
بالکن
لابی
تهویه مطبوع
قیمت توافقی
نوساز

#پاسداران ❗️مجتمع ای خاص در کم تردد ترین فرعی پاسداران❗ ⚜ 115متر--نوساز ⚜ 2 خواب بزرگ // 1 خواب مستر ⚜نور مستقیم خورشید / سالن یکپارچه ⚜پارکینگ در بهترین موقعیت ⚜لابی بسیار مجلل و دیزاین شده ⚜حیاط بزرگ و گلکاری شده ⚜ سازنده ای به نام و ساکن در ساختمان ⚜دسترسی آسان به اتوبان و مراکز خرید و رفاهی ↔↔↔موارد مشابه موجود میباشد↔↔↔

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 115 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آسانسور، انباری، درب ریموت، سالن اجتماعات، نگهبان، آنتن مرکزی، بالکن، لابی و تهویه مطبوع برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 2 اتاق خواب دارد. این ملک با قیمت توافقی به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 4 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.