1/1

امکانات و توضیحات

نگهبان
آنتن مرکزی
آسانسور
لابی
تهویه مطبوع
انباری
بالکن
درب ریموت
نوساز

#پاسداران ~~~~~❗️تک واحدی❗️~~~~~~ ⚜180متر--نوساز ⚜3خواب بزرگ ⚜نور مستقیم خورشید ⚜2پارکینگ سندی در بهترین موقعیت ⚜دیزاین شده بسیار شیک ⚜متریال برند روز اروپا ⚜ سازنده ای به نام و ساکن در ساختمان ⚜یکی از بهترین فرعی های منطقه ⚜دسترسی آسان به اتوبان و مراکز خرید و رفاهی ⚜طبقات مختلف موجود است

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 180 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر نگهبان، آنتن مرکزی، آسانسور، لابی، تهویه مطبوع، انباری، بالکن و درب ریموت برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 38.88 میلیون تومان با قیمت 7 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 4 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.