1/1

امکانات و توضیحات

آسانسور
لابی
آنتن مرکزی
بالکن
نگهبان
استخر
درب ریموت
انباری
تهویه مطبوع
نوساز

#پاسداران ↔↔↔↔ یکی از بهترین گلستانها ↔↔↔↔ ⚜متراژ 🔚 140متر ⚜ سن بنا 🔚 6 ساله ⚜تعداد خواب 🔚 3 خواب بزرگ ⚜یک خواب مستروم ⚜چشم انداز ابدی و بدون مشرف ⚜امکانات شامل 🔚 پارکینگ➕انباری آسانسور اختصاصی ➕استخر➕ روف گاردن➕لابی➕سرایدار مقیم ♨قیمت مناسب♨♨فروشنده واقعی

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 142 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آسانسور، لابی، آنتن مرکزی، بالکن، نگهبان، استخر، درب ریموت، انباری و تهویه مطبوع برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 29.5 میلیون تومان با قیمت 4.2 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 4 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.