1/9

امکانات و توضیحات

سونا
تهویه مطبوع
سالن اجتماعات
درب ریموت
نگهبان
سالن ورزش
آسانسور
آنتن مرکزی
انباری
جکوزی
بالکن
لابی
استخر
نوساز

لوکیشن و دسترسی بی نظیر در منطقه سازنده و ارشیتکت برند ورودی از لابی بسیار مجلل با ارتفاع 5 متر استخر سونا جکوزی با طراحی بسیار زیبا سالن اجتماعات کاملا تجهیز سالن ورزش با تجهیزات کامل 3 خواب مستر کینگ 2 پارکینگ سندی متریال کاملا اروپایی درجه یک پیشنهاد ما برترین سازه های منطقه یک

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله جردن شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 150 متری در محله جردن و در منطقه 3 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر سونا، تهویه مطبوع، سالن اجتماعات، درب ریموت، نگهبان، سالن ورزش، آسانسور، آنتن مرکزی، انباری، جکوزی، بالکن، لابی و استخر برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 35 میلیون تومان با قیمت 5.25 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 3 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.