1/9

امکانات و توضیحات

آسانسور
انباری
آنتن مرکزی
درب ریموت
بالکن

📢قابل توجه مشکل پسندان📢 رو به روی دریان نو ✔زیر قیمت کل منطقه✔ ✔منطقه فوق العاده دنج و خلوت✔ بهترین طبقه 5 سال ساخت 112 متر 2 خواب فول امکانات بهترین پارکینگ / آسانسور / انباری / بالکن با قابلیت دریافت وام مسکن سالن مربع بزرگ واقعا دیدنی فوق العاده خوش نقشه بدون یک سانت پرتی با موقعیت و دسترسی بسیار عالی

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله ستارخان شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 112 متری در محله ستارخان و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آسانسور، انباری، آنتن مرکزی، درب ریموت و بالکن برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 5 سال ساخت، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 14.9 میلیون تومان با قیمت 1.695 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.