1/13

امکانات و توضیحات

درب ریموت
آنتن مرکزی
بالکن
آسانسور
نگهبان
موقعیت اداری
نوساز

موقعیت اداری 180متر تک واحدی 3 خواب طبقه چهارم آشپزخانه اوپن mdf سرویس بهداشتی ایرانی فرنگی کف پوش سنگ دهبید پارکینگ آسانسور بالکن بهترین فرعی شهرک غرب پنج طبقه تک واحدی دونبش نور بسیار عالی خوش نقشه اتاق خوابها بزرگ ویو عالی و ابدی ساخت بسیار عالی با بهترین متریال برند دسترسی آسان و سریع سند آماده واحد تخلیه آماده تحویل قیمت مناسب فقط 36میلیون موارد مشابه دیگر را از ما بخواهید

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله شهرک غرب شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 180 متری در محله شهرک غرب و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر درب ریموت، آنتن مرکزی، بالکن، آسانسور و نگهبان برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 36 میلیون تومان با قیمت 6.48 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.