1/8

امکانات و توضیحات

آنتن مرکزی
درب ریموت
جکوزی
آسانسور
لابی
تهویه مطبوع
بالکن
انباری
نوساز

واحدی بی نقص بدون یک ریال هزینه ی اضافی🔴🔴🔴 ساخته ی بهترین آرشیتکت بنام منطقه سالن پرده خور و خانه ای غرق در نور🌞🌞 ملک شمالی واحد جنوبی رو به آفتاب 115 متر 2 خوابه متریال برند وارداتی : سقف نورپردازی شده و ... ◼فول امکانات; 2 پارکینگ انباری آسانسور بالکن و غیره ............................................... •آدرس:بلوار ایوانک, فلامک شمالی ................................................ 🔴شرایط پرداختی خوب=امکان گرفتن تخفیف عالی هنگام عقد قرارداد🔴 *پاسخگویی 24 ساعته* 💎با هر بودجه ای خانه دارتان میکنیم.💎

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله شهرک غرب شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 115 متری در محله شهرک غرب و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر آنتن مرکزی، درب ریموت، جکوزی، آسانسور، لابی، تهویه مطبوع، بالکن و انباری برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 43 میلیون تومان با قیمت 4.9 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.