1/1

امکانات و توضیحات

تهویه مطبوع
آسانسور
درب ریموت
بالکن
انباری
جکوزی
نوساز

〰️〰️〰️〰️〰️با سلام〰️〰️〰️〰️〰️ ⬇️بدون مشابه در منطقه; در این متراژ⬇️ ☆سازه ای برند توسط سازنده مطرح منطقه☆ ✔160 متر نوساز فوق العاده لوکس ✔3 خواب; یک خواب مستر ✔غرق در نور ✔خوش نقشه بدون کوچکترین پرتی ✔متریال تماما وارداتی و برند ✔آشپزخانه نیم فرنیش ✔تک واحدی ✔بهترین طبقات ✔لوکیشن و دسترسی عالی ✔تراس قابل چیدمان ✔جکوزی ✔2 پارکینگ ✔انباری بزرگ ✔آسانسور با برق اظطراری ●مناسب خاص پسندان● ✅✅فروشنده واقعی; شرایط پرداخت عالی✅✅ ✔✔با کلنگی در منطقه هم معاوضه میکنند✔✔ ■با اولین بازدید خود را راحت کنید■ ⬇️برای شنیدن اطلاعات کامل و بازدید و یا حتی معرفی واحدهای دیگر با هر متراژ و بودجه‌ای تماس حاصل فرمایید⬇️ تماس از 07:00 تا 24:00☎️

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله شهرک غرب شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 160 متری در محله شهرک غرب و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر تهویه مطبوع، آسانسور، درب ریموت، بالکن، انباری و جکوزی برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 38 میلیون تومان با قیمت 6.04 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.