1/6

امکانات و توضیحات

روف گاردن
درب ریموت
بالکن
نگهبان
لابی
سالن اجتماعات
آنتن مرکزی
انباری
آسانسور

150 متر نوساز سوپر لاکچری در بهترین فرعی شهرک دسترسی فوق العاده به بزرگراه ها و خیابان های اصلی کوچه دنج و خلوت و مشجر - 2پارکینگ سندی باکس طبقات بالا - دید شمال و جنوب - لابی شیک و عالی تلفیقی از مشهورترین متریال های روز دنیا نقشه استثنایی و بدون پرتی فایلینگ قوی و تیم تخصصی در سعادت آباد و شهرک غرب کارشناس ملکی شما : کیان

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله شهرک غرب شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 150 متری در محله شهرک غرب و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر روف گاردن، درب ریموت، بالکن، نگهبان، لابی، سالن اجتماعات، آنتن مرکزی، انباری و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان مسکونی3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 35 میلیون تومان با قیمت 5.25 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.