1/5

امکانات و توضیحات

درب ریموت
نگهبان
انباری
بالکن
آسانسور

لوکیشن بسیار عالی در سعادت آباد محل کاملا مسکونی و فقط تردد اهالی محل محل کاملا مسکونی و کوچه از تاپ لوکیشن سعادت آباد میباشد 110 متر با 3 اتاق خواب که یک اتاق خواب بالکن دارد نقشه با 3 اتاق بی نظیر میباشد حال و پذیرایی با شومینه پنجره قدی پرده خور با نور زیاد و آفتاب در اتاق خواب از اطراف کاملا مشجر و بدون مشرف ساختمان دقیقا 10 سال عمر دارد و بسیار مشاعات تمیز و شیکی دارد همچنین داخل واحد هم بازسازی شده و مالک سکونت دارد پارکینگ در طبقه همکف جای خوب واقع شده با ورودی با لابی 300 متری مبله فروشنده واقعی و زیر قیمت منطقه این ملک بهترین جای سعادت میباشد با دلایل کاملا مشخص و تایید شده و کارشناسی شده. .

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله سعادت اباد شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 110 متری در محله سعادت اباد و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر درب ریموت، نگهبان، انباری، بالکن و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 9 سال ساخت، 3 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 24.5 میلیون تومان با قیمت 2.695 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.