1/3

امکانات و توضیحات

درب ریموت
انباری
آسانسور

محدوده : مرزداران سال ساخت : 1381 جهت : شمالی کد ملک : 1008 توضیحات : ملک در جهت شمالی سال ساخت 1381 بازسازی شده و تخلیه است. نما سنگ/ کف سرامیک/ مدل آشپزخانه ام دی اف است.ذ=دارای امکاناتی نظیر پارکینگ/انباری/گاز روی میزی/کمددیواری/ آیفون تصویری/درب ریموتی /شوفاژ/کولرآبی و دارای هود است.قابل تخفیف میباشد.قیمت کل :یک میلیارد و دویست وپنجاه میلیون تومان/برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور تماس حاصل فرمایید .

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله مرزداران شرقی شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 65 متری در محله مرزداران شرقی و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر درب ریموت، انباری و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان مسکونی2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 19.23 میلیون تومان با قیمت 1.25 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.