1/1

امکانات و توضیحات

انباری
درب ریموت
آسانسور

تعداد طبقات : 5 شماره طبقه : 1 حیاط بدون رهن بدون اجاره 🏠 کد ملک : 960 توضیحات : ملک در جهت شمالی جنوبی سال ساخت 1390ونقاشی شده است. نما سنگ/ کف سنگ/ مدل آشپزخانه هایگلاس است. دارای امکاناتی نظیر پارکینگ/آسانسور/ انباری/ آیفون تصویری/ درب برقی/ پکیج/ کولرآبی/ تراس/ کمددیواری/گازروی میزی /سرویس ایرانی وفرنگی و دارای حیاط میباشد.برای کسب اطاعات بیشتر با مشاور تماس حاصل فرمایید .

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله مرزداران شرقی شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 103 متری در محله مرزداران شرقی و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر انباری، درب ریموت و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 8 سال ساخت، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 19.17 میلیون تومان با قیمت 1.957 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.