1/15

امکانات و توضیحات

بالکن
آنتن مرکزی
انباری
آسانسور
نوساز

آماده تخلیه 120 میلیون وام اوراق قابل دریافت میباشد بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری عالی و مطمعن خیلی راحت صاحبخونه میشوید مشاور امین شما در تمامی امور ملکی ایرانی املاک بزرگ برج سفید برای اطمینان خاطر شما خریداران محترم تمامی قیمت ها را کارشناسی و مورد بررسی قرار میدهد تا شما خریدی موفق و قانونی داشته باشید . املاک بزرگ برج سفید در کنار شما مشاور تخصصی در حیطه خرید و فروش ملک خرید ملک مطابق با توان مالی شما در سریعترین زمان ممکن با کادری مجرب و با تجربه آماده ارائه مشاوره در ضمینه خدمات ملکی انجام تمامی امور بازسازی با به روز ترین طراحی سال اعتبار ما ثمره اعتماد شماست

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله نواب شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 63 متری در محله نواب و در منطقه 10 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر بالکن، آنتن مرکزی، انباری و آسانسور برخوردار است. این آپارتمان مسکونی نوساز، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 11 میلیون تومان با قیمت 693 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 10 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.